ISICAMLI CAM BALKON SİSTEMLERİ

ısıcamlı cam balkon sistemleri

ISICAMLI CAM BALKON SİSTEMLERİ
Son zamanlarda cam balkon sistemleri çok tercih edilmeye başlandı. Ev alanı genişletmek yeni alanlar oluşturmak ve sık sık balkon yıkamamak için tercih edilmektedir. Cam balkon sistemlerinin birçok yararı bulunur. Bu sistemlerin ısıcamlı cam balkon sistemleri farklı bir yarar sunar. Cam balkon sistemlerin avantajları yanı sıra ısıcamlı olanlar ek avantajlar sunar. Cam balkon sistemlerin estetik açıdan yararı olduğu gibi maddi yararları da olur.
Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri Avantajları
Isıcamlar, dışarıdaki hava sıcaklığı içeri almadığı gibi içerdeki sıcaklığı dışarıya yansıtmaz. Bundan dolayı maddi olarak avantajlar sağlar. Isıcam cam balkon sistemleri olduğu gibi normal camlarda tercih etmekte mantıklı bir adım olacaktır. Isıcam cam balkon sistemlerinin yararları,
Isıcam sistemleri rüzgâr gibi sıcaklığı düşüren hava akımları engeller.
Yazın sıcak havayı kışın soğuk havayı geçirmez.
Ev alanına yeni bir yaşam alanı katar.
Ev ısını korur.
Toz, yaprak ve kirin oluşmasını engeller.
Yıkama sorunu olmadığı için su tasarrufu sağlar.
Isıcam sistemleri tasarruf açısından oldukça önemlidir. Özellikle kışın ısınma giderlerinin artmasını engeller. Balkon ve teras gibi açık alanlardan hava akımını engeller. Bundan dolayı evin ısını korur ve ısı tasarrufu sağlar. Yazın ise evin daha serin olmasını sağlar. Güneş ısısın geçmesini engeller. Yazın soğuma, kışın ısınma tasarrufu sağlar. Ayrıca evin daha temiz olmasını, sık sık yıkama sorunu oluşturmaz. Evde 4 mevsim kullanabilecek bir alan daha açar.
Isıcamlı Balkon Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli
Firmamız uzun zamandır cam balkon hizmetleri veren bir firmadır. El işçiliğinin ön planda olduğu bu sistemlerde profesyonel hizmet sunmaktadır. Isıcamlı cam balkon sistemleri yaptırırken dikkat etmeniz gereken hususları yılların tecrübesi ışığında size aktarmaktayız.
Isıcam sistemlerinin gerçek ısıcam olduğundan emin olmalısınız.
Kullanılan diğer malzemelerinde ısı yalıtımlı olmasına dikkat etmelisiniz.
Montaj işleminin titiz çalışmanız lazımdır.
Açık alan kalmayacak, boyutları uygun kalıplar kullanılmalıdır.
Çalışılan firmayı seçmek, güvenli ve kaliteli hizmet sunması gerekir. El işçiliğinin önemli olduğu bu işlemlerde montaj aşamasında oldukça titiz çalışılması gerekir.
Gerçek Isıcam Nasıl Anlaşılır
Her ürünün bir tedarik ve üretim fiyatı vardır. Öncelikle belirtmek gerekir ki ürünün üretim fiyatının altında hizmet sunan firmalar genellikle gerçek ısıcam kullanmaz. Buda sağlaması gereken avantajları sağlamaz. Bundan dolayı öncelikle fiyat araştırılması çok önemlidir. Uygun fiyatlı olandan ziyade kullanılan ürünün kalitesi önem arz eder. İşin ustası olmayan insanların gerçek ürünü bilmesi zordur. Firmamız deneyimlerini size sunmaktadır. Firmamız gerçek ısı cam kullanan bir firmadır. Gerçek ısıcam özellikleri,
Kalınlığı en az 22mm -32mm olması gerekir.
Camların arasında Argon adı verilen bir gaz olması gerekir. Bu gaz gerçek ısıcamlarda bulunur.
Camların kenarları macunla kapatılmadır. Macun Argon gazının içeride kalmasını sağlar.
Gerçek ısıcam sistemlerini ancak işin ustası bilse de bu özelliklere dikkat ederek gerçek ürünler kullanılıp kullanılmadığı anlayabilirsiniz. Isıcam sistemlerinde kullanılan Argon gazı pahalı bir gazdır. Bundan dolayı fiyat konusunda dikkat etmeniz önemlidir.
Firmamızın Sunduğu Avantajları
Firmamız uzun yıllardır cam balkon sistemleri hizmeti vermektedir. Bundan dolayı tecrübeli ve deneyimlidir. Sunduğu hizmetleri deneyimlerin ışığında gelişmiştir. Yaptığımız ısıcamlı balkon sistemlerinde gerçek malzemeler kullanır. Uygun fiyatlı hizmet verir. Isıcamlı balkon sistemleri hizmeti veren firmamız uygun fiyatlı, kaliteli ve kusursuz hizmet sunar. Balkon ölçülerine göre özel projeler ile siz müşterimizin isteklerine uygun, kullanım avantajı sunan ürünler sunar. Kalitenin tesadüf olmadığını firmamız ile çalıştığınızda fark edeceksiniz. Cam balkon sistemlerinde sektörün öncü firmaları arasında yer alırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir